TÉNYEK, TRENDEK, TANULMÁNYOK...

Többen is jelezték az elmúlt napokban az Invitel felé, hogy az InnoApps pályázat beadási határideje túlságosan közel van a vizsgaidőszakhoz. A vállalat úgy döntött, ad még egy hetet a pályázásra, így a verseny végső nevezési határideje: 2012. február 28.

Az Invitel applikáció fejlesztő versenyére így még egy hétig nevezhetnek a felsőoktatásban és a középiskolákban tanuló diákok bármilyen saját fejlesztésű webes, illetve okostelefonra, vagy Facebook-ra írt alkalmazással, PC, Mac programmal, játékkal, és akár weboldallal is.

Az InnoApps pályázat a középiskolás és a felsőoktatásban tanuló „applikátor fejlesztők” versenye. Két kategóriában nevezhetnek a fiatalok: az üzlethez, munkához kötődő „komolyabb” témájú fejlesztésekkel a „Ne szórakozz!” kategóriában, a „könnyedebb” hangvételű fejlesztésekkel pedig a „Szórakozz!” kategóriában lehet pályázni. A vizsgaidőszakra való tekintettel az InnoApps Díj nevezési határidejét 1 héttel meghosszabbította a vállalat, így nemcsak a felsőoktatásban résztvevő diákoknak, hanem a középiskolásoknak is maradt még egy hetük pályázatuk leadásához.

Az InnoApps Díj mindkét kategóriájának fődíja: 200.000 forint és egy Huawei S7 Slim 3G Tablet PC. A jelentkezéseket www.invitel.hu/innoapps weboldalon lehet benyújtani. A változás a cégek számára kiírt InnoMax Díj nevezési határidejét nem érinti, az InnoMax-ra továbbra is február 21-éig lehet pályázni.

A nagy érdeklődésre való tekintettel a szervezők úgy döntöttek, hogy még egy héttel meghosszabbítják a nevezési határidőt. A végleges időpont május 20-a, éjfél.
A szervezők célja, hogy megtalálják Magyarország legyszebben tervezett és kivitelezett termékcsomagolásait.
A pályázatra bármely olyan rajzzal lehet pályázni, amelyben visszatükröződnek a következő szavak: „chocoMe, show, USA”. Lehet színes vagy fekete-fehér, festmény vagy grafika, egyszerű vagy absztrakt, kicsi vagy nagy.

Toronymagas élmények

A telekommunikációs ágazatnak a klasszikus eseménymarketinget kell összehoznia a digitális világgal, hogy elérje a fiatal célcsoportot.

BTL Labor TV

© 2000-2012 BTL.hu Telefon: 0620-9310-378 Hírek küldése